Відео Мультимедіа

С. Варнон-Х’юс: «Рух «Хізмет» − це моє джерело натхнення»

«Хоч я цього й не усвідомлювала до знайомства з рухом «Хізмет», такі цінності, як освіта, служіння ближнім і діалог завжди підштовхували мене до змін. … Це є саме тим, що ми, волонтери, маємо робити усі разом. Тому цей рух і досі надихає мене творити і рухатися вперед у власних справах».

 «У пані Ґюлені мені завжди імпонувала, зокрема, його любов до поезії. … Бажання людини, що докладає значних зусиль для розвитку освіти й служіння людству, збагачувати людей і духовно – це, як на мене, ще один гарний прояв його особистості».

 «Його виділяє ще й те, що він прагне забезпечувати людей не лише матеріальною базою, необхідною для навчання, як-от робочим місцем і книжками, а ще й допомагати їм розвивати багату уяву та підтримувати жагу до життя у своїх душах, адже все це – фундаментальні потреби кожної людини».

 «Якщо я не помиляюся, у Корані є аят, в якому сказано, що, проявивши мудрість, Господь створив різні раси й національності для того, аби ми пізнали одне одного. … Якщо ж ми аналізуватимемо лише самих себе і власний внутрішній світ, нам ніколи не вдасться збагатитися інтелектуально».

 «Однак, якщо ми все ж таки знайомитимемося одне з одним ближче, відкриватимемо для себе світ науки і детальніше пізнаватимемо світ в усіх його проявах, наші знання насправді набуватимуть цінності».

 «Нас, людей, можна уподібнити до дерева, яке проростає своїм корінням глибоко у землю і живиться нею: я переконана, що ступінь нашого інтелектуального й особистісного розвитку залежить від рівня обізнаності з різними традиціями».

«Це і є нашою місією у цьому світі, й абсолютно очевидним є той факт, що шановний пан Ґюлен і послідовники руху «Хізмет» саме цього і прагнуть».

Посилання на новину:https://hizmetten.com/varnon-hughes-hizmet-hareketini-ilham-kaynagim/

Хто така Стефані Варнон-Х’юс?

Стефані Варнон-Х’юс є членом педагогічного колективу Університету імені Лінкольна у Клермонті. Вона виступає головним редактором наукового журналу «Міжконфесійні дослідження». Пише дисертацію на тему різних релігійних спільнот. Здобула ступінь магістра Нью-Йоркської Школи теології за спеціальностями «Історія церкви» (2008 р.) і «Релігієзнавство» (2009 р.).  

Джерело: «Spectra Media», 17 квітня 2014 року.

Related Posts