Новини

Слова співчуття Фетхуллаха Ґюлена з приводу смерті легендарного футболіста Дієго Марадони

Я з сумом дізнався про те, що обірвалося життя Дієго Марадони – одного з найвідоміших представників світової спортивної спільноти.

Дуже важливо, коли люди, які досягли успіху й здобули визнання у своїй професійній діяльності, долучаються до соціальних проектів, сприяючи розв’язанню нагальних проблем. Марадону пам’ятатимуть, зокрема, як учасника багатьох благодійних ініціатив. У 1995 році він узяв участь у «матчі зірок футболу», організованому Спілкою журналістів та письменників на честь дітей з Боснії і Герцеговини, яким довелося побачити жахливе обличчя війни. Тоді Марадона розділив цей біль з усім світом.

Пророк Мухаммад (мир йому) колись сказав: «Найкращими людьми є ті, хто приносить користь суспільству». Навіть завершивши активну футбольну кар’єру, Марадона продовжував займатися доброчинністю: він долучався до участі у благодійних футбольних матчах, покликаних сприяти подоланню бідності й голоду, робив пожертви лікарням, що опікуються хворими на   Covid-19, а також підтримував чимало благодійних організацій.

Хочу висловити свої найщиріші співчуття родичам та близьким Дієго Марадони, і маю надію на те, що його пам’ятатимуть як людину, що зробила значний внесок у розвиток людства.

Related Posts