Вогні На Шляху Твори Ф. Ґюлен

Суперечність

Ти мрієш про досягнення чистоти і прозорості в своїх почуттях і думках і пошуку себе, про розвиток своїх благородних здібностей і досягнення святості… Але як усе це може відбутися, якщо ти навіть не намагаєшся вивільнися від плотських утіх і не йдеш проти своїх ницих бажань?!.

**

Ти хочеш знайти єдність в душі та раз і назавжди заглибитися в духовні чари… Але як усе це може статися, якщо над тобою тяжіють порочні почуття, й ти покірно відповідаєш кожному наказу своєї плоті?!.

**

Ти мрієш про те, як піднятися й досягнути надприродних світів… Але як усе це може відбутися, якщо ти все ще як дитя, продовжуєш залишатися вірним грязі світській?!.

**

Ти хочеш вирішити проблеми, які накопичувалися століттями… Але як усе це може відбутися, якщо ти не набрався рішучості, не сповнений надії й не виявив готовності набратися терпіння на роки, а то й століття?!.

**

Ти тужиш за життям у Всевишньому й про свої духовнї потреби… Але як усе це може відбутися, якщо ти не можеш стерпіти до кінця всі випробування посту?!.

**

Ти сподіваєшся й чекаєш приходу того часу, коли ти матимеш владу над людськими серцями… Але як усе це може статися, якщо по сто разів на день ти сам порушуєш свою клятву?!.

**

Ти не бачиш в собі жодного недоліку й хочеш, аби всі були про тебе такої ж думки… Але як усе це може статися, якщо обтяжений тисячами гріхів ти щодня демонструєш людям власні невідповідності?!.

Related Posts