Враження Про «Хізмет»

Чуї Л. Ценґ: «Я вражений їхньою доброчинною діяльністю»

 «Для мене символом руху «Хізмет» є люди, з якими я особисто знайомий. Це група осіб, які, діючи за покликом душі, дотримуються спільних поглядів і, акумулюючи зусилля, прагнуть виплекати у суспільстві ті високі ідеали, в які вірять самі. Ті мотивація і жага, які я бачу в їхніх очах, викликають у мене сильні емоції».

«Мене просто вражає благодійність людей, що керуються намірами досягти високої мети».

«Як педагог, що представляє освітній заклад, який щорічно випускає понад 30 тис. студентів, хочу зауважити, наскільки необхідним є усвідомлення нашою молоддю необхідності бути добре обізнаними з особливостями різних релігій та культур».

«Вони починають життя у набагато заплутанішому і неоднозначнішому світі…».

«Те, що вразило мене чи не найбільше, − це всеохопність їхніх поглядів на якісну освіту, яку, на їхнє переконання, слід забезпечувати молодому поколінню».

«Я також відзначив їхнє прагнення створити особливу атмосферу, в якій діти з усіх верств населення і з різними здібностями, − дівчата і хлопчики, − могли б користуватися рівними можливостями для отримання освіти».

«Я переконаний, що надавати такі можливості нашому юному поколінню необхідно, оскільки це означатиме, що освічених й інтелектуально розвинених людей ставатиме ще більше, зростатиме кількість дітей, яким якісна освіта дозволить реалізувати свій потенціал».

«Чи можна запропонувати кращий метод формування глобального суспільства високоосвічених людей, що сприятимуть розвитку своїх країн, підвищенню життєвих стандартів та рівня взаєморозуміння між особистостями?»

«Я вважаю, що діяльність послідовників і волонтерів цього руху спрямована на задоволення фундаментальних потреб суспільства».

Хто такий Чуї Л. Ценґ?

Док. н. Чуї Л. Ценґ з 2006 року є ректором Коледжу Санта-Моніки. До головування у названому освітньому закладі пан Ценґ майже дев’ять років обіймав посаду ректора Міського коледжу Сан-Хосе. Пан Ценґ, що захистив докторську дисертацію на кафедрі мовознавства Стенфордського університету, побудував блискучу багаторічну кар’єру у сфері освіти.

Джерело: «Spectra Media», 24 квітня 2014 року.

Related Posts