Вогні На Шляху Твори Ф. Ґюлен

Останній Посланець Аллаха – Мухаммад

Істинну культуру людство пізнало і прийняло завдяки високоповажному Мухаммаду прісноблагословенному. Й усі намагання, які творилися на цьому шляху після нього, не йшли далі копіювання чи відродження. Тому було б більш справедливо назвати його засновником справжньої, істинної культури.

**

Саме високоповажний Мухаммад не давав послаблення лінощам і лежню, прирівнював працю до богослужіння, вітав працелюбну людину, являв майбутнє тим, кому судилося жити після нього й навчав усе людство, як стати елементом рівноваги.

**

Високоповажний Мухаммад не має собі рівних у тому, як він явив собою неперевершений приклад мужності й красномовності, направлений проти безвір’я й дикості, як він втілився в могутній голос істини, звернений в усі куточки світу й указав людству шляхи до набуття істинного життя.

**

Якщо існує на Землі людина, яка ненависна безбожжю й дикості, то це Високоповажний Мухаммад. Серця, готові пройти через усе заради пізнання істини й душі, бажаючі пізнання, рано чи пізно знайдуть його та вже ніколи не відступлять з його шляху.

**

Саме високошанований Мухаммад непохитно у відповідності з законом божим навчав людство тому, що служіння вірі, честі, батьківщині та нації й боротьба в ім’я цих цінностей є джихадом, а джихад є таким служінням Аллаху, яке не має собі рівних.

**

Саме високошанований Мухаммад вперше відкрив людству, що існує справжня свобода, примусив совість людей почути й визнати принцип загальної рівності перед законом і правосуддям, шукав величі в моральності, благородстві й богоприязні, вважав супротив усякого роду несправедливості – богослужінням.

**

Саме високошановний Мухаммад розкрив нам сутність тлінності й смерті, показав нам, що могила – це лише «приймальня» для тих, кому судилося вічне щастя, привів до джерела спасіння всіх тих, хто шукав вічного щастя й дав їм напитися з нього еліксиру справжнього безсмертя.

Related Posts