Новини

Фахівець Федеральної розвідувальної служби Німеччини Еріх Шмітдт: «Спробу здійснення заколоту було ініційовано Ердоаном»

Представник Федеральної розвідувальної служби Німеччини Еріх Шмітдт-Айнбум, що став гостем ток-шоу на німецькому телеканалі «ZDF», зробив заяву щодо кулуарних подробиць спроби здійснення перевороту 15 липня.

Наголосивши на тому, що заколот було сплановано Ердоаном, Айнбум сказав наступне: «Ані Федеральна розвідувальна служба Німеччини, ані Центральне розвідувальне управління США, ані будь-яка інша західна розвідувальна служба не вбачає жодних, бодай найнезначніших доказів причетності Ґюлена до спроби перевороту».

Відповідаючи на запитання ведучої про причини подібних заяв Ердоана, Айнбум зазначив, що такі дії президента є «найпростішим способом оголосити послідовників Ґюлена злочинцями й ліквідувати започаткований ним рух».

Еріх Шмітдт-Айнбум також зауважив, що «ЦРУ та інші розвідувальні служби мають доступ навіть до найсекретніших каналів інформації, тому вони з’ясували, що заколот 15 липня був спланованим і несправжнім».

Related Posts