Інтерв'ю

«Це не м’якість проти насильства»

Інтерв’ю з Фетхулахом Ґюленом у присутності веж-близнюків у Нью-Йорку і фото задньої частини нашого «доля еквівалента» Я вважаю, що точка, я думаю. року до 11 вересня, ця книга Фетхулаха Ґюлена за його коментарі, клірик у своїй оцінці Хантінґтона, терор проти того, що вони говорять, і вперше турецькі й арабські культури розбір розуміння тюрків Ісламу і ясно «людська любов», як описано в добробуту партія критика політичного ісламу і, отже, Іран ісламської система «пуританська інтерпретація ісламу експортуватися як» бачити «не борються іслам релігії, а не релігійний костюма» сказати, на жаль, не була оцінена. Ні ісламські кола, ні світські кола не намагалися зрозуміти цей зміст.

Після 11 вересня Сполучені Штати, щоб написати цей матеріал, робота стали розуміти всі наші оглядачі турецька іслам «і турецької світської і ісламської моделі», як вони показали зусилля, щоб написати. Коран був найпопулярнішою книгою у США. Терористи напали на американцях турецької інтеліґенції показали, навіть не намагаючись зрозуміти іслам, частина дебатів «Коран» журналістів, не читаючи, вони й далі вважали цілком нормально. У 2000 році для Мевлани, яка є кращою книгою в США, в нашій країні ніхто не грав ручки. Він не заслуговує на висвітлення у пресі, він не може бути переміщений вгору значення класичної рядки стислій до декількох стереотипів, щоб зрозуміти.

Це «синтез турецького ісламу», коли я оцінюю розуміння турецького ісламу. Ці праві ідеології він просто вирізати atanlara американських інтелектуалів, політиків та журналістів стверджують, що їхня доля має бути твіст!

Нашого паспорта недостатньо.

Я думаю, що перегляд книги після 9 вересня був неминучим. Це заслуговує ісламське розуміння викладання турецько-російських дітей.

Фетхулах Ґюлен, турецький мусульманин, пояснює причину, через яку в школах не дають релігійних уроків:

«Дайте їм знання». Наукова і приймати інформацію, хусн-U наших моральні норми, тобто люди, яких ви любите, щоб, ґрунтуючись на повазі до людської відмови, бачачи, що вони знайдуть оригінал. Це розуміння віри є частиною турецької культури.

Оскільки марокканський письменник Тахар Бін Целлун, який живе в Парижі, каже:

«Якщо ми хочемо, щоб боротьба арабосульманської проти тероризму, ніж політики, слід починати зі створення індивідуального почуття спільності в роботі.

Назва цієї особи для квітки в цій книзі. Арабські та мусульманські суспільства чужі «індивідуальних» думок. Для людини немає місця, і через це жінка не має імені. Наявність Фердіна та самовираження — це не проблема. Це питання має також обговорюватися в контексті розуміння освіти в «рівному типі» Туреччини. Загострені виступи або не хтось хоче летіти у ворота і юридичної освіти є найбільшою проблемою, яка скорочує потік Туреччини.

Після 11 вересня він показав, наскільки важливо «толерантність та діалог». Релігія також була додана на Заході до різних рівнів дискримінації, таких як раса, стать та інваліди. Різноманітність знижується, і мультикультуралізм стає історією в глобалізуючому світі.

Як ви маєте проаналізувати той факт, що в такому кліматі сотні турецьких шкіл були відкриті в різних частинах світу?

Чи не дає почуття відчуття бути єдиним у експорті культури? Хіба це не ідея та спроба створити альтернативу?

Якщо ви читали праці глобального суспільства західних інтелектуалів, які прагнуть створити малюнок, ви маєте розуміти, що зміст як важливий синтез турецької культури. Туреччина не може знайти можливості обговорити та експортувати її, оскільки свободи є ланцюжком наших проблем.

Туреччина, яка не може ввести свободи, засуджується, щоб бути виключеними з новоствореного світового порядку.

Туреччина азіатська культура з можливістю вести «суб’єкт» говорить, що він хоче бути час від часу. Коли сказано, що модель є країною, перші сторінки газет заповнюються кутовими паперами. Але бути «суб’єктом» означає лише намір. Спосіб подолати намір полягає в тому, щоб очистити камені, зробити психічне виробництво. Туреччина може зайняти своє місце у встановленій сцені світу. За своїм динамічним духом, культурою та демографією Туреччина має розширювати сферу індивідуальних та громадських свобод. Станьте Господом горизонтів перед вашими людьми, які відкриють нескінченний горизонт.

Related Posts