Інтерв'ю

«Релігійна політика не має бути інструментальною»

Фетхулах Ґюлен критикує релігію як інструмент політики. «Політизований іслам зрадити дух великого ісламу» Туреччина є світською державою. Люди можуть не світські. Проблемний секуляризм суб’єкт, суспільство, наприклад, показуючи вплив релігії поза».

Фетхулах Ґюлен, у нашій країні сьогодні обговорюють «Ісламський парафії політика» оцінюють свої відносини й каже: «Інші можуть мати різні ідеї, але мені мусульмани політизована, є найбільшою зрадою духу ісламу».

Свобода ЗМІ в Туреччині «значення варто знати» Фетхулах Ґюлен також зазначив, що можливість, і далі пише:

«Я думаю, що всі з нас у цій країні, всі ми отримуємо в., Угода про, компромісі може також йти сюди.«Я», «Я» міркування, а не деякі з людей у цій країні, можуть бути релігійними. Релігійність деякі з «релігійних» можуть мати такий вигляд. Так, я отримав цю нову я категорично проти терміна. це, навіть якщо людям я відкритий для діалогу і проти них особисто розмовляв з людьми, відчувати себе некомфортно. це рівень втрат, втрата висоти, я говорю собі».

Проблема секуляризму

«Туреччина є світською державою. Люди можуть бути світськими. Користувачі вже не світське За деяких людей. Отже, держава є світською, бо це закон порядку проблема суб’єкт. За деякими даними, держава не світське. Тому що держава і, врешті-решт, складається зі сторін.

З нашого часу цей секуляризм змішувався з секуляризмом (суспільством, зняттям релігії).

Можливо, це тема, що вони стоятимуть на юристах, приноситимуть нові рецепти та прояснюватимуть їх. Деякі люди можуть сказати: «Я — кемаліст». Вже є такі, хто це відкрито говорить. Крім того, є й ті, хто каже «республіканський». Але можуть також бути люди, які не люблять його, тому що це ім’я походить від Заходу. Навіть далі, як і ті, хто охоплює демократію демократії, люди не можуть задовольнити свої конкретні потреби. Він відповідає потребам людей так само, як бичевий, потім він дивиться на пекло його голови. Щодо цього — цього може бути замало для мене».

Взаємна Жертва

«Всі вони кажуть. На мою думку, турецьке суспільство в цей час у точці, не терпить переговорів усередині цієї проблеми суб’єкта. Який з цих deşelesek, завжди виникатимуть конфлікти. Побожні також вважає, що спокійно жити в цій країні, недооцінюють природу одержувача» світське «не має бути «Кемаліст», «республіка», «демократія» і трохи взаємної жертви.

Було б доречніше залишати деякі запитання для коментарів у часі. Але, захищаючи сутність, основна динаміка теж дуже важлива. Серце бажає, щоб цей процес, в якому ми перебуваємо, може бути прийнятий за його власними ознаками.

Наприклад, Batılılar’l, наша інтеґрація із західною думкою, в точках, які є безпечними й конче потрібними, щоб реалізувати її, я не думаю, що ніякої шкоди. У будь-якому разі це неминуче.

Природа людини завжди добре, є прекрасна дослідницька спокуса. Якщо ми знайдемо самі себе, то ми отримаємо від них, але красуні. Є багато красунь, які потрібно взяти із Заходу. Мехмет Акіф каже: «Ви — одяг». Майстер Бедюццаман має такий підхід. Я не бачу жодного недоліку в тому, що це поганий, західний у цьому сенсі. Абсолютно манія, безумовна західна ворожнеча, я думаю, виштовхує нас з віку. І ви ліквідовані за часом».

«Початкову школу я закінчив, ввівши ззовні»

У духовному світі Фетуллаха Ґюлена, «Альвар Імам» сидить на розі голови. У нього є окреме місце, окрема місія. Коли він почує своє ім’я, очі будуть повні.

Люди, безумовно, матимуть людей, на яких вплинуло їхнє життя. Тут «Альвар Імам» також звернувся до духу Фетхулаха Ґюлена, він став наймогутнішою мотивацією. Див. Гюльно, Елвін, що він говорить для імама: «Я кожне слово з вуст його, здавався, натхненним витікання з іншого світу Отже, він говорив, ми коли-небудь у місці, неопущеніе деякі відключають звучали як небесні речі й слухати таку атмосферу, Ми слухали».

Фетуллах Ґюлен продовжує свої емоційні фіксації на Алвара Імама наступним чином:

«Коли я відкрив очі на життя, як і багатьох його серця спрагу в суспензії рота, батько, і я знайшов, що це підтверджено мене Вершин це кристально чисте джерело. Я сприймаю Йому не кажуть, бо він, коли інші імміґрації, я не був у моєму житті, я бродив по схилах шістнадцятого року».

Фетхулах Ґюлен, початкова школа в селі Коручук. Однак, коли сім’я переїхала до Альвара, студенти Ґюлен мали залишити своїх дітей у школі. До речі, була цікава історія про випуск школи. Тепер, разом послухає:. «Уроки Belma вчителя були в один день, як-то між цим шумом у класі, і я переплутав Вчителі побили деяких з наших друзів Sequence Що стосується мене, я тримаю вухо і просто «Ви теж?..» сказав він. Це кілька слів, був досить для мене. У нашій сільській школі читає два з половиною роки, я пішов. Мій батько був імам Alvarin. Ми переїхали туди. Я не ходив до кращої школи.

Я коли-то прийшов до Коручука. Учитель Бельма мене побачив і сказав: «Я провів четвертий клас». Але цей жест Нього теж не допоміг. Я знову не ходив на арку. Школа пізніше в Ерзурумі, я закінчив введення зовнішнього іспиту. «Фетхулах Ґюлен Коруджук почався в дитинстві зберігається в Alvarin складався.

Він узяв перше корінне вчення від своєї матері і арабський курс від свого батька. Хоча в Алларі він займався приватною підготовкою і займався домашніми справами та завданнями домашньої худоби у сім’ї.

Related Posts