Інтерв'ю

Заява про звинувачення Фетхуллаха Ґюлена у зв’язку зі спробою державного перевороту

Ми повністю й беззастережно засуджуємо дії зрадницької хунти, яка спробувала вночі 16 липня покласти край демократії в нашій країні, але була зупинена завдяки проникливості й вірі в демократію, характерній для нашого народу.

Ми просимо у Господа милості для безневинних громадян і працівників поліції, що загинули під час героїчної боротьби проти цієї зради, яку путчисти планували здійснити щодо нашої нації, й висловлюємо нашому народові найщиріші співчуття!

Ким би не були ті люди, котрі стояли за зрадницькою спробою перевороту, вони якнайшвидше мають бути покарані за свої діяння. І до притягнення цих зрадників до відповідальності, до з’ясування того, заради чого й кого було зроблено цю жахливу спробу перевороту, не можна звинувачувати в цьому мого клієнта і прихильників руху «ХІЗМЕТ», а також перешкоджати пошуку реальних винуватців путчу.

Чи правильно звинувачувати Фетхулаха Ґюлена, котрий з самого початку заявив про своє рішуче засудження спроби державного перевороту і сам неодноразово терпів від дій путчистів, у тому, що він якось пов’язаний із вчорашніми підлими і страшними подіями. Сподіваємося, що це підтвердиться в разі об’єктивного розслідування в цій справі.

З повагою,
представник Фетхулаха Ґюлена,
адвокат Нурулла Албайрак

Related Posts